מוטורקאר > מבחן רכב > ג'יפ צ׳רוקי 2014 – מבחן רכב

ג'יפ צ׳רוקי 2014 – מבחן רכב


ג'יפ צ׳רוקי 2014 – מבחן רכב
ג'יפ צ'רוקי החדש

יצרנית הג'יפ הצליחה סוף כל סוף לעשות את זה, ובגדול. אחרי שני עשורים של היכרות עם דגם הגרנד צ'ירוקי, הפיקה היצרנית האמריקנית דגם מנצח בתחום רכבי השטח, אשר יכול להציע לקהל היעד שלו תמורה הולמת ברכב שטח מנצח.

בתחום רכבי השטח, מצאנו כי הצ'רוקי החדש קובע סטנדרט חדש וייחודי ברמת הביצועים, סטנדרט היוקרה ותשומת הלב לפרטים. לא כדאי לפספס את ג'יפ צ׳רוקי 2014 החדש. אחרי ארבע שנים בהם לא היה חידוש משמעותי לדגם זה, נראה כי הדגם הנוכחי החדש של הגרנד צ'ירוקי מביא עימו בשורה חדשה, ומצטיין הן בטיפוס הרים והן בטיפוס במעלה המעגל החברתי. דגם סמלי זה מחדש לנו ב 2014 במנוע, בהילוכים, ובמנגנונים נוספים של הרכב.יד 2 ג'יפ צ'רוקי

בהשוואה לדגם של שנה שעברה, ולקודמיו, הצ'ירוקי החדש מגיע עם עיצוב חיצוני חדשני, עיצוב פנימי משודרג עם טכנולוגיות מותאמות לעידן, ומערכת הילוכים שעושה מהפך לחוויית הנסיעה בג'יפ.

מפרט נסיעת מבחן הרכב יחד עם נסיעת מבחן ראשונית מעניקות חוויה מלאה ומספרות את סיפורו של הדגם החדש.  הג'יפ בדגם המושק החדש מגיע לישראל עם עיצוב נועז; הוא מוצג ב-3 סוגי גימור, אחת הגרסאות היא גרסת TRAIL HAWK לחוויה מושלמת של שטח.  הדגם המיובא לישראל בשלב זה הוא דגם עם מנוע 3200 סמ"ק, תיבה עם 9 הילוכים והספק של 271 כוח סוס.

בוחני רכב רבים מציינים כי מעט מאוד רכבים פנאי ושטח משתוות לשילוש הקדוש הייחודי שמציע  ג׳יפ צ'ירוקי 2014 החדש; נסיעת שטח יוצאת מן הכלל, טכנולוגיות ידידותיות למשתמש, ועיצוב פנימי נוח ויוקרתי. שילוב של התכונות המשמעותיות ביותר למשפחות.

המתחרים של ג'יפ צ׳רוקי 2014 בשוק הישראלי הם דגם אאודי Q5 ודגם במוו X3, אך הג'יפ צ'רוקי החדש מביא עמו ביצועי שטח טובים יותר ומשאיר את המתחרים מאחור. בחירה נכונה של רכב שטח מתבססת על הצרכים והציפיות שלכם, אם דרוש לכם רכב שטח עם יכולות התמודדות עם נסיעה בשטח עליכם לבחור בדגם המציע הרבה יותר ממראה מעוצב של רכב שטח, יש לבחון את ביצועי הרכב ואת התאמתו לתנאי השטח שלכם.

ג'יפ צ'רוקי 2014 נתונים:תא נוסעים ג'יפ צ'רוקי

• מנוע בנזין 3200 ליטר עם הספק של 271 כ"ס.
• הנעה כפולה עם תיבת 9 הילוכים אוטומטית.
• מידות קומפקטיות : 4.62 מטר, רוחב 1.86 מטר, גובה 168 מטר.
• ציון בטיחות 5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאים.
• מהירות מרבית של 209 קמ"ש.
• צריכת דלק של 10 קילומטר לליטר.
• מערכת הנעה מתקדמת המשלבת הנעה קדמית יחד עם הנעת 4X4 אוטומטית המתאימה עצמה לתנאי השטח. בשטח ניתן להפעיל גם בקרת ירידה במדרון.
• מבחר תוספות ואביזרים ההופכים את הרכב לרכב שטח יוקרתי.

עיצוב תא הנוסעים ואבזור

הדגם החדש מביא עמו הרבה יותר מעיצוב חיצוני חדיש, גם העיצוב הפנימי של הרכב משופר משמעותית בהשוואה לדגמים הקודמים. תא הנוסעים של ג'יפ צ'רוקי 2014 מעוצב תוך שימוש בפלסטיקה חדישה בעל מראה יוקרתי ורמת גימור מוקפדת. האבזור המתקדם של הדגם החדש משדרג את חווית הנסיעה והופך גם את נסיעת השטח נוחה לנוסעים ולנהג. את הרכב אפשר יהיה להניע ללא מפתח, ניתן להוסיף מערכת מולטימדיה משוכללת עם מסך 8.4 אינץ', מנגנון חשמלי להזזת מושב הנהג, מערכת בקרת חנייה, דלת חשמלית לתא המטען, חלון שמש פנורמי, ריפודי עור, מערכת חימום מושבים.

יכולות שטח של ג'יפ צרוקי 2014ג'יפ צ'רוקי

נסיעה קצרה בתנאי שטח מגלה את היכולות הטובות של הרכב, מיטב צוותי הפיתוח עמלו במשך תקופה ארוכה על פיתוח הדגם תוך התייחסות לביקורות על הדגמים הקודמים ולצרכים של נהגי השטח. ג'יפ צ'רוקי 2014 כולל את מיטב הטכנולוגיה ההופכת את נהיגת השטח חלקה, נוחה ובעיקר בטוחה יותר. הרכב מסוגל להתמודד עם טיפוס במדרון או ירידה ללא כל קושי. לאחר היכרות עם הרכב למדים נהגי השטח לעשות שימוש בכל הפונקציות ולהרגיש את השטח תוך נהיגה.

 דגם TRAIL HAWK מושק בישראל

 השקת הדגם החדש והמשופר מעוררת מתח ותחרות הולמת אל מול המתחרים, דגמי אאודי וב.מ.וו המציעים דגם שווה אל מול אותו נתח שוק מציגים ביצועים נמוכים יותר בהשוואה לדגם ג'יפ החדש.  דגם ג'יפ צ'רוקי 2014 TRAIL HAWK מתאים גם לנהיגת שטח בתנאים קשים, אידאלי בעבור חובבי נהיגת השטח ואלו הזקוקים לרכב שטח למטרת עבודה. הגרסאות החדישות כולן מאובזרות היטב, נהיגת השטח המודרנית מעולם לא הייתה נוחה יותר. למעשה, דגם TRAIL HAWK משלב בין נהיגת שטח בתנאים מאתגרים לבין חווית נסיעה ברכב יוקרה. במשך שנים רבות, נהגי השטח יכלו רק לחלום על רכב עם יכולות שטח כה גבוהות המשלב גם בקרת אקלים מפוצלת, חימום מושבים, גג פנורמי נפתח, מצלמה אחורית, פנסים, מערת מולטימדיה עם צג מגע ושאר פיתוחים טכנולוגיים המאפיינים בעיקר רכבים עירוניים.

לקבלת הצעה לג'יפ צ'רוקי התקשרו 054-3217083 או השאירו פרטים יצירת קשר

לקבלת ייעוץ:
WordPress Image Lightbox
© כל הזכויות שמורות למוטורקאר | Powered by MMG | Marketing & Media Group