השכרת רכבי יוקרה בארץ

5 סיבות מדוע כדאי לכם להשכיר רכבי יוקרה

רוצים להרשים עם רכב יוקרה בלי לשלם הון תועפות? בלי להתחייב בדמי ביטוח גבוהים? הפתרון הוא: השכרת רכבי יוקרה בארץ, על ידי חברה אמינה המציעה מכוניות יוקרה לצורך פרטי או עסקי.

מתי צריכים רכב יוקרה?

  • הצורך לשכור רכב יוקרתי, נוצר כאשר אתם עומדים לקראת אירוע חשוב בחיים. כי איך ניתן לחגוג את החתונה ואת ירח הדבש למשל, בלי רכב יוקרתי נוצץ ומרשים? אין יותר מתאים מצילום זוגי מחובק על רקע רכב מלכותי – את בשמלת כלה עם הזר… אתה בחליפת החתן המחויטת, מזכרת נפלאה מהרגעים הקסומים שלא תרצו לשכוח לעולם. ובכלל, אם מדובר בבת המצווה של הנסיכה המתוקה, אז זה בכלל צורך חיוני והכרחי, המלכה שלכם לא תתפשר על מיצובישי פשוט!

  • כמו כן ישנם אנשי או נשות עסקים הנוהגים להגיע לפגישות עסקים רק בעזרת רכב יוקרתי. יש חברות ה'משכירות' גם את הנהג בעסקת חבילה משתלמת, ועם מאגר של נהגים/ות אדיבים/ות ומחויטים/ות, כיאה לאנשי העשירון העליון. אין יותר טוב מרכב מאובזר היטב, להגיע רגוע ושליו לפגישה חשובה, שבה יוכרעו עתידם של השקעות גדולות של העסק או החברה.

  • כמו כן, נושאי משרה חשובים ופרלמנטרים, שרים וכדומה, הזקוקים להגיע לאירוע בינלאומי בעל חשיבות גבוהה, יעדיפו להופיע באופן מרשים ומכבד.

  • רכב יוקרה יכול להיות רעיון מצוין לטיול משפחתי לאילת להשלמת הריגוש… טיול עם רכב יוקרתי בצפון, זה לטייל בישראל ולהרגיש בשוויץ (חיוני מאוד במיוחד בתקופת קורונה…).

  • אם אתם רוצים להפתיע את בן/ת הזוג בחזרה מחופשה בחו"ל או מביקור משפחתי, אין יותר מפתיע מאיסוף מנתב"ג עם מרצדס יוקרתי – להראות שבאמת התגעגעתם… ומה יותר מכבד מלאסוף עמית או שותף עסקי מחו"ל בעזרת רכב יוקרה.

רכב יוקרה זה לא רק יוקרה, זה גם נוחות, עיצוב מרחיב את הדעת ובטיחות, צריכת דלק מופחתת – בחלק מהדגמים, מערכת מולטימדיה חדשנית, מערכת סאונד מתקדמת, נסיעה שקטה, שליטה טובה על מערכת ההגה והגלגלים. בקיצור, כל החלומות ברכב אחד, אך היזהרו! שימרו על ערנות!  

המותגים המובילים ברכבי היוקרה הם, אאודי (5Q ,7Q ועוד), מרצדס ( GL,class  ועוד), פולקסווגן, דגמי ב.מ.וו (X6, X5 ועוד). ופורשה (Cayenne, Panamera ועוד). רוב רכבי היוקרה מכילים 5 מקומות ישיבה, כך שלא תצטרכו לדאוג איפה לאחסן את הכרס…

מדוע באמת כדאי לשכור רכב יוקרה?

  1. לא צריך להיות עשיר כדי לנסוע ברכב יוקרה, שוכרים לתקופה הנדרשת, ומחזירים לאחר גמר הצורך.
  2. לא צריך לנקות, לתחזק וכו', לאחר השימוש, פשוט מחנים ונוסעים הביתה…
  3. ניתן להתאים את הרכב לפי הצורך הספציפי. מיזוג טוב בקיץ, רכב קטן – אם הוא נדרש למקומות מחוסרי חנייה, תא מטען בגודל הדרוש (אם צריך לנייד ציוד הקרנה לפגישת עסקים, למשל).
  4. מדובר באירועים שבהם להיתקע עם האוטו, זה ביטול האירוע… במצב של השכרה, החברה פשוט תוציא רכב אחר מצי הרכבים.
  5. מונע את הדאגה מכך שבני המשפחה ישאילו (בלשון המעטה) את הרכב ויהרסו אותו. אפשרות להשכיר רכב יוקרה לתקופות קצרות או ארוכות. לפי הצורך ובלי דאגות…

ובסוד נגלה לכם תועלת נוספת, כששוכרים רכב יוקרה עם נהג, אפשר לשתות בלי הגבלה…