אודות מוטורקאר

אתר שמתמחה במכירת רכבי יוקרה

רכבי היוקרה כמעט ואינם מצויים כיום בכבישי ישראל, התפיסה הרווחת בקרב סוכני הרכבים היא כי הישראלי המצוי מעדיף רכב משפחתי לא יקר. הזמינות הנמוכה של רכבי היוקרה יצרה מצב שבו אנשי עסקים המעוניינים להשקיע ברכב יוקרה פשוט אינם יכולים לעשות זאת. כמדינה מפותחת ומתועשת, "לא מתאים" לה לישראל, שרכבי היוקרה מודרים מהמרחב הציבורי שלה. מקים האתר ראה והרגיש את הצורך של אנשי העסקים בישראל להשגת רכבי יוקרה. אנשי נדל"ן ואנשי עסקים שרוצים לנסוע לעבודה או לפגישות עסקים בנוחות מרבית, ולהקל מעליהם את הנסיעות הרבות הדרושות להם מכוח עיסוקיהם הרבים, וכן להעלות את כושר המיקוח שלהם בפגישות עסקיות…

אתר מוטורקאר מציע מנוע חיפוש קל ונוח, שבו יוכל כל מי שדורש למכור רכב יוקרתי, להציע את מרכולתו למכירה. וכן הקונה הפוטנציאלי יוכל למצוא בדיוק את רכב היוקרה שהוא מחפש. כך הרווח לשוק זה הוא כפול – המעוניינים לרכוש רכב יוקרה ימצאו בקלות, והרווח המשני הוא שההחלטה על הרכישה תתקבל יותר בקלות, כאשר הקונה יודע שבכל עת הוא יוכל למכור את רכבו במהירות ובמחיר טוב.   

אתר אטרקטיבי שמציע את כל מה שאתם צריכים

האתר מתמחה במכירת רכבי יוקרה, בעלי סטנדרטים גבוהים. הוא מבין ביוקרה ונוחות, ושם דגש מיוחד גם על נושא הבטיחות. הוא מתעדכן באופן רציף בדגמים החדשניים של יצרניות הרכבים היוקרתיים, כמו רכב אאודי, ב.מ.וו. ומרצדס, פורשה ועוד.

כחלק מרעיון ההנגשה האתר מציע מעטפת שירותי ייעוץ לקונה ולמוכר, וכן מנוע חיפוש נוח ויעיל. גולת הכותרת של האתר הוא הלוח היחיד מסוגו בארץ שמציג לראווה מבחר ענק של רכבי יוקרה. הרעיון הוא שכל אחד מקהל היעד יוכל למצוא רכב שמותאם לו במיוחד. 'מוטורקאר' הוא בעל ממשק ידידותי, המאפשר לגולש להגדיר בדיוק מה הוא מחפש, עד הפרטים הקטנים ביותר, אפילו פריטי האבזור שהוא רוצה ברכב החלומות שלו. הרעיון של האתר הוא לתת לצדדים סיכוי טוב להגיע לעסקה שתשתלם לשני הצדדים בלי להתפשר.

בזמן קצר תוכל למצוא את עצמך עם אאודי יוקרתי בחנייה…


למרות היות האתר יחיד מסוגו בארץ הוא עצמו, לא רק להציע את השירות, אלא אף להיות מוביל בתחום, ולספק אתר בעל אמינות גבוהה. לספק 'אולם תצוגה' וירטואלי הגדול בארץ לרכבי יוקרה. כך שבזמן קצר יוכל כל החפץ בכך למצוא את עצמו עם מרצדס יוקרתי בחנייה… האתר מציע רכבים במצב תקין וברמה גבוהה, ושם דגש על חוויית גלישה וקנייה, וכן ייעוץ זמין ופשוט. כך שגם קניית הרכב תהייה חוויה ולא רק הנסיעה…

ייעוץ אדיב ומקצועי וליווי צמוד, הן חלק מהדרכים של האתר להגשמת החזון.