מוטורקאר > אודות מוטורקאר – לוח רכבי יוקרה

אודות מוטורקאר – לוח רכבי יוקרה

לפי מאמר שפורסם בגלובס שוק רכבי היוקרה בארץ גדל משמעותית בחמש השנים האחרונות, מותגי יוקרה אקזוטיים חדשים נכנסו לשוק והעלו אפילו יותר את המחיר שהקונים מוכנים לשלם בעבור רכב ייחודי.

המטרה של מוטורקאר היא לספק לציבור הקונים והמוכרים פלטפורמה יעילה וידידותית למשתמש שתאפשר מצד אחד פרסום בקליק של מודעות רכבי יוקרה ומצד שני איתור מהיר של רכבי יוקרה התואמים את צרכיו הייחודים של כל לקוח.אאודי Q5 2011

כמו כן, אנו מודעים לחשיבות הרבה שיש לאבזור בתהליך המכירה והרכישה של רכבי יוקרה. בשונה מרכב אחר, רכבי יוקרה מציעים מגוון רחב של אבזור אשר מייחד רכב אחד מאחר ומשפיעים רבות על ערכו של הרכב כיד שנייה או חדש.

בקניית רכב חדש ידוע כי המחיר הינו לאבזור בסיסי ומחיר התוספות יכול להגיע בין עשרה למאה אחוזים ויותר ממחיר הרכב. לעומת זאת, כאשר רוכשים רכב מיד שנייה ומעלה ידוע כי מחיר התוספות יורד בהתאמה לפי שנתון הרכב אך עדיין מהווה שיקול מכריע בבחירת הרכב והתאמתו לקונה הפוטנציאלי.

לוח רכבי יוקרה של מוטורקאר מאפשר ציון רב ככל הניתן של אמצעי אבזור, כך שגם לקונה וגם למוכר הרכב תהיה אפשרות לקבל מידע מדויק ומפורט לגבי נתוני הרכב: מפרט, מחיר, אבזור והייחודיות שבו.

ניתן לפרסם רכב ללא עלות וכך לפנות לעשרות אלפי מחפשי רכבים.
מידע מקיף על תחום רכבי היוקרה ניתן למצוא בעמודים קטלוג רכבי יוקרה, מבחני רכבמבצעי רכב,השקות רכב חדשות, מחירון וכן מדד רכבי יוקרה.

באתר ניתן לקבל הצעה לקניית רכב חדש במחיר אטרקטיבי מיבוא אישי/ליסינג/יבוא מקביל/יבואן רכב.

רכבים מבוקשים באתר הם:
אאודי Q5
במוו X5
מרצדס ML
אאודי A3
אאודי A4
אאודי A6
לחיפוש רכבים נוספים לחצו>> חיפוש רכב

חיסכון בזמן:
אנו יודעים כי זמן הוא משאב יקר, לכן הקמנו שירות ייחודי באתר הוא של יעוץ, הכוונה והפנייה לחברות רכב איתן אנו בשיתוף פעולה. הפונה יקבל למייל/לנייד רשימת רכבים רלוונטית לפי בקשתו,עם תמונות ומפרט טכני ותתואם עבורו פגישה בחברת הרכב הרלוונטית. בחברות הרכב תוכלו לקבל שירותי טרייד אין ומימון עד 60 חודשים.
לסיוע במציאת רכב התקשרו 054-3217083 או
צור קשר

 

לקבלת ייעוץ:
WordPress Image Lightbox
© כל הזכויות שמורות למוטורקאר | Powered by MMG | Marketing & Media Group